Łucjana - 2013-04-03 21:36:14

http://4.bp.blogspot.com/-A98hy17fwkM/TjllAQUb3dI/AAAAAAAAFlU/D2Gns4zjLYE/s320/Saif-Ali-Khan-Agent-Vinod-Movie-Wallpapers-Photos-Pics-Reviews-10.jpg
Saif Ali Khan: "Palenie nie jest cool."


Bollywoodzki aktor Saif Ali Khan podkreśla, że palenie papierosów w żadnym wypadku nie jest cool i że sam rzucił nałóg odkąd cierpiał na ataki serca.

Aktor niedawno otrzymał zawiadomienie od Krajowej Organizacji Walki z Nikotyną (NOTE), że promowanie plakatów filmowych z "Go Goa Gone" na których pali papierosy jest zabronione i grozi sankcją prawną. Saif bardzo zdenerwował się tym incydentem i bronił się mówiąc, że nigdy nie popierał palenia w żaden sposób.

"Palenie jest formą narkomanii, ale nie wierzę w zakazy palenia papierosów na planie filmów. Zamiast tego powinno się wprowadzać takie zakazy w miejscach publicznych. Cenzory powinni dbać o takie rzeczy."

Aktor dodaje:

"Rozumiem, że wolność pochodzi z odpowiedzialności społecznej, dlatego myślę, że możemy razem nauczyć młodzież więcej, jeżeli pokażemy im jakie są efekty palenia papierosów."

Ponadto Saif podkreśla, że palenie nie jest fajne i modne jak powszechnie myśli młodzież.

"Rzuciłem palenie prawie 5 lat temu po ataku serca. Papierosy nie są warte zdrowia."

Producent Dinesh Vijan, partner Saif 's w Illuminati wspierał aktora słowami:

"Saif odgrywa rolę rosyjskiego mafiozy w "Go Goa Gone" i jego postać wymaga palenia cygar. Poza ekranem Saif nie pali i potępia ten nałóg."[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]