Łucjana - 2013-03-25 14:44:26

http://img805.imageshack.us/img805/1051/saifalikhangogoagone.jpg
Saif Ali Khan o swojej roli w "Go Goa Gone".


Saif Ali Khan wcieli się w rolę kolejnego macho w "Go Goa Gone". Produkcja w myśl reżysera ma być  komedią o zombie. Saif zaskoczy widzów swoim nowym wyglądem - ufarbowane na blond włosy, tatuaże więzienne i niezwykłe zdolności stworzą urokliwego Borisa - łowcę zombie.

Saif oprócz wcielenia się w rolę głównego bohatera, jest również razem ze swoim przyjacielem Dinesh'em Vijan producentem filmu. Oboje współpracują wraz z Sunil'em Lulla z Eros International.

Gdy Raj Nidimoru i Krishna DK, oboje z Andhra Pradesh twórcy filmu Shor In The City, chcieli wyreżyserować jako swój następny film  "Go Goa Gone", wiedzieli, że dokonają czegoś nowego.

"Nikt do tej pory nie nakręcił w hindi filmu o zombie."

DK dodał:

"Jesteśmy pewni, że to właśnie tym filmem chcemy się zająć w następnej kolejności."

"Go Goa Gone" ma być niezwykłą mieszanką przezabawnej komedii, zawrotnej akcji z ... potwornymi zombie! Unikalne połączenie strachu i humoru ma czynić ten film jedynym w swoim rodzaju - komedia o Zombie lub po prostu ZOMCOM!

"Pokochałem Borisa od pierwszej chwili. Jest twardym i fajnym gościem, a dodatkowo jest bardzo zabawny. Ma dobre serce i jest odważny. Dynamika pomiędzy nim a chłopakami jest świetna. Byłem bardzo podekscytowany kiedy dowiedziałem się, że mam wcielić się w rolę Borisa. Jestem szczęśliwy, że będę producentem." - mówi Saif Ali Khan.

Dinesh wyjaśnia:

"Nigdy nie powstała postać podobna do Borisa - koncepcja takiego bohatera nigdy nie została ukazana w indyjskim filmie. To jest dokładnie to czego chcieliśmy i jesteśmy bardzo podekscytowani tym filmem. Zombie będą trzymać was na krawędzi fotela, a humor pozwoli wam z tego fotela spaść. To prawdziwa komedia o zombie - taki Zom-Com! Takie określenie najlepiej odzwierciedla ten projekt."

"Kiedy zobaczycie "Go Goa Gone" trudno będzie wam go zapomnieć i będziecie chcieli wracać do niego ponownie i ponownie. To kolejny duży krok w branży filmowej i cieszymy się, że będziemy jej częścią." - mówi Sunil.

Ponieważ projekt ten jest pierwszym i zarazem jedynym w swoim rodzaju, przed producentem stoi wielkie wyzwanie. Kiedy Saif dowiedział się o tym pomyśle, razem z Dinesh'em postanowili stworzyć producenckie duo i sfilmować przełomową historię. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie i projekt doszedł do skutku.

Razem z Saifem w filmie wystąpią Kunal Khemu, Vir DAS i Anand Tiwari. Premiera filmu przewidziana jest na lato tego roku, a tymczasem już za tydzień ukaże się trailer filmu "Go Goa Gone"![Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]