aishwarya_rai - 2012-11-08 13:31:38

Najbardziej stylowe aktorki Bollywood.


http://img141.imageshack.us/img141/7259/50375102.pngSonam Kapoor
Ona jest jedną z aktorek Bollywood, która ma eleganckie wyczucie stylu. Sonam jest znana nie tylko w Indiach, lecz również na całym świecie. Jest piękna, wysoka, szczupła. Nie lubi „bezpiecznych” ubrań, często eksperymentuje z wyglądem.

Kareena Kapoor
Kareena to prawdziwa ikona mody. W każdym stroju prezentuje się pięknie i z wdziękiem. Ta aktorka zawsze prezentuje się modnie i świeżo. Za stroje Kareeny w większości odpowiadają Manish Malhotra i Roberto Cavalli.

Priyanka Chopra
Priyanka sprawdza się w każdym stylu, czy to w krótkiej, obcisłej sukience i w butach na wysokim obcasie, czy na sportowo. Piękna aktorka nigdy nie przestaje nas zadziwiać, jednak uważamy, że najlepiej wygląda w sari. Wśród jej ulubionych projektantów są: Gavin Miguel i Alberta Ferreti.

Deepika Padukone
Jej ubrania są krzykliwe i gorące. Udaje się jej wyglądać sexy w każdym stroju. Deepika jest nie do przebicia. Na tej aktorce każde ubranie wygląda super.

Kangana Ranaut
Eleganckie i zwariowane stroje najlepiej opisują wyjątkowe poczucie stylu Kangany. Kangana to chodzący styl w połączeniu z figurą supermodelki. Pięknie wygląda w kręconych włosach. Kocha marki z wyższej półki jak: Chanel i Burberry.

Anushka Sharma
Anushce zawsze udaje się wyglądać młodo, dzięki jej pięknej twarzy i nieskazitelnej skórze. Aktorka super prezentuje się w indyjskich strojach.


źródło
by Aishwarya_Rai