♥Shanti♥ - 2012-11-06 18:05:08

http://img827.imageshack.us/img827/6109/shahrukhkatrina.jpg
Katrina Kaif - "SRK jest dżentelmenen."


Katrina Kaif jest bardzo podekscytowana możliwością gry u boku Shahrukh Khana i wprost nie może przestać go ciągle chwalić w obecności mediów. Ostatnio podczas wspólnego spotkania związanego z ich wspólnym filmem "Jab Tak Hai Jaan", powiedziała prasie, że SRK jest dżentelmenem.

"Jest bardzo kulturalnym człowiekiem i zawsze znajdzie dla ciebie czas. Jego drzwi zawsze stoją otworem, obojętnie kiedy i gdzie przyjdziesz. Nigdy nie zostawi cię z problemem i będzie zwracał uwagę nawet na takie drobiazgi, które nikogo by nie zainteresowały."

Katrina Kaif dodaje jeszcze:

"Kiedy kręciliśmy piosenkę 'Ishq Sava' było bardzo zimno. SRK troszczył się o mnie, nie odpuszczał dopóki nie przyniesiono mi czegoś ciepłego do okrycia.
Mimo małej ilości czasu, jego dobroci nie można nie zauważyć. Myślałam, że kulturalne zachowanie wyszło z mody, więc miło było zobaczyć, że jeszcze nie do końca tak jest."


Katrina powiedziała, że bardzo melancholijna piosenka do tej produkcji miała zostać nakręcona w Szwajcarii, ale nigdy nie została zrealizowana. Dodała, że specjalnie dla tego utworu przygotowano aż 12 sari w których miała wystąpić.

"Jest mi trochę smutno, że nie udało nam się jej nakręcić. Ten utwór był dla nas wszystkich bardzo ważny. Yash przyszedł do mnie i powiedział, że dziś nie będziemy kręcić tego utworu, bo będziemy świętować, a nie pracować."

Później piosenka nie doszła do skutku ze względu na śmierć reżysera. Yash Chopra zmarł 21 października z powodu niewydolności narządów.

"Manish (Malhotra) przygotował specjalnie dla nas 12 sari, a Yashji widział każde z nich. Planował nawet sekwencję w wodzie chociaż był mróz, więc wszyscy śmialiśmy się z tego. Powiedział, że teraz polecimy do Szwajcarii, ale najpierw będziemy się bawić." - dodaje Katrina.


____________
Źródło
by Shanti
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]