PauliAnjaliFy - 2012-09-11 23:15:08

Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie.”
http://img690.imageshack.us/img690/830/shilpashettyphotoshoot3.jpg    Aktorka Shilpa Shetty przyznaje, że robi sobie przerwę od filmów, by móc zająć się swym trzymiesięcznym synkiem Viaanem.
Trzydziestosiedmioletnia aktorka będąca częścią show-biznesu od bardzo młodego wieku, mówi że jej rodzina zajęła przednie miejsce w opiece nad maluszkiem.

”Macierzyństwo to piękne doświadczenie, prawdą jest, że posiadając dziecko wszystkie inne sprawy przestają się nagle liczyć. Robię sobie przerwę od filmów by móc zająć się Viaanem. Swoją drogą to stresujące, czasem daję z siebie 100%, by wszystko zapewnić Viaanowi.” – powiedziała aktorka  podczas promocji kosmetyków do pielęgnacji skóry.

”Będąc w show-biznesie, zdaję sobie sprawę ze stałej obserwacji mediów. Jednak dla matki tak jak dla dziecka pierwsze cztery miesiące są najważniejsze. Nie powinno się temu sprzeciwiać. Zjadam rzeczy, które są niezbędne dla prawidłowego zdrowia mojego dziecka, nie przejmując się kaloriami. Zacznę pracę nad swoim ciałem po jakimś czasie, zaczynając od lekkiej jogi.”- mówi Shilpa.

Aktorka dodaje, że jej mąż jest raczej praktycznym ojcem.

”Raj nie bardzo lubi zmieniać pieluszki, lecz poza tym robi wszystko. Choć nie ma zbyt wiele czasu, gdyż zajęty jest firmą produkcyjną, stara się jednak byśmy byli zadowoleni.” – mówi aktorka.

Shilpa, która jest współwłaścicielem radżasthańskiej drużyny IPL - Rajasthan Royals, mówi, że jest bardzo dumna ze swego zespołu i chciałaby by inne dyscypliny sportu nie tylko krykiet były promowane na taką skalę.

”Jako, że właśnie rozpoczęły się SFL – rozgrywki kick boxingu, chciałabym zrobić coś dla futbolu. Jest tak wiele genialnych piłkarzy w Indiach, lecz nie mają oni należytego uznania. Chce coś dla nich zrobić.” – powiedziała aktorka.źródło
byPauliAnjaliFy