PauliAnjaliFy - 2012-09-04 22:31:57

Skręcona kostka Preity skutkiem  „napaści” paparazzi.
http://img208.imageshack.us/img208/882/preityzintaphotoshoot2.jpg


Aktorka Preity Zinta mówi, że została przywitana przez „błysk 40 fleszy”, tuż po przybyciu na lotnisko  Chatrapati Shivaji, co skończyło się skręconą kostką przy próbie sfotografowania jej przez paparazzi.

”Siedzę w domu ze skręconą kostką po napaści fotografów na lotnisku. Najpierw przez całą noc kręciłam zdjęcia, potem wreszcie wsiadłam do samolotu, a na lotnisku mnie popchnięto.”- tweetowała Preity, która w niedzielę wylądowała po zdjęciach w Pradze, do jej debiutanckiej produkcji „Ishq in Paris” .

Fotografowie znaleźli się na tym lotnisku w oczekiwaniu na przybycie hollywoodzkiej super gwiazdy Ashtona  Kutchera.  Jednak spostrzegli Preity, która w luźnych ciuchach, rozwianych włosach i bez makijażu przemierzała lotnisko. Paparazzi długo się nie wahali.

”Popchnięto mnie na lotnisku. Padało więc się poślizgnęłam. Nie zakrywałam twarzy, chciałam się tylko otrząsnąć po takiej ilości blasków fleszy. Na końcu byłam wkurzona, więc nie chciałam pokazywać swej twarzy.” – dodała.

37-letnia aktorka, której samochód został uszkodzony podczas przyjazdu Oprah’y  Winfrey w styczniu tego roku, jest zła.

”Jeśli fotografowie zapytają grzecznie o fotografowanie to dlaczego nie, ale następnym razem przy takim ataku wniosę skargę na policję, gdyż to jest nie fair. Jestem człowiekiem, a nie jakimś zwierzęciem w zoo ! Jeśli moja ochrona by nadmiernie zareagowała, gazety donosiłyby, że to oni napadli na media.”- dodała aktorka.

Aktorka jest tylko wdzięczna, że kręcenie zdjęć do „Ishq in Paris” dobiegło końca.

”W innym przypadku musiałabym kuśtykać na planie ze skręconą kostką.”- napisała Preity, podkreślając, że użyła portalu społecznościowego by ukazać, iż każda historia jak medal ma dwie strony.

Życzymy Preity szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości przy zbliżającej się promocji filmu ;)źródło
byPauliAnjaliFy