Sensi - 2012-07-28 15:12:19

http://bharatone.com/wp-content/uploads/Anushka-SharmaJohn-Abraham-Best-Beach-Bodies-300x214.jpgAnushka i John mają najseksowniejsze ciała w Indiach!


Według przeprowadzonego sondażu na najseksowniejsze bollywoodzkie gwiazdy Anushka Sharma i John Abraham są na szczycie, jeśli chodzi o ciało i ciał na plaży w Indiach, podczas gdy Jessica Alba i David Beckham dominują na arenie międzynarodowej.

Aktorka "Badmaash Company" otrzymała 11% głosów dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce na liście, podczas gdy Sunny Leone z "Jism2" i aktorka Deepika Padukone zajęły drugie miejsce z 9% głosów każda.

Priyanka Chopra i Bipasha Basu zajęły trzecie miejsce z 7% każda. Aktorki Kareena Kapoor, Katrina Kaif i Nargis Fakhri zamykają pierwszą piątkę na liście - wynika z badań.

W przypadku męskich gwiazd, John zgarnął 20% głosów dla najlepszego ciała, dzięki zaprezentowaniu swoich mięśni w "Dostanie".

Hrithik uplasował się na drugim miejscu z 17% głosów, podczas gdy Sallu zajął trzecie miejsce z 7%. Pierwszą piątkę zamyka Ranveer Singh, Ranbir Kapoor i Arjun Rampal._____________________________
Źródło
Tłumaczenie: Sensi