marigold90 - 2012-07-20 14:51:14

http://img707.imageshack.us/img707/8128/200905160.gif
Karan Johar otrzymał zaproszenie na igrzyska olimpijskie!


W maju 2011 r. brytyjska agencja turystyczna „Visit Britain” wyznaczyła twórcę filmowego, Karana Johara, na ambasadora dobrej woli dla kampanii „Britain – You’re Invited”. 17 lipca br. agencja „Visit Britain” zaprosiła Karana na igrzyska olimpijskie, które odbędą się w dniach 27 lipca - 12 sierpnia 2012 roku.


Karan Johar będzie należał do specjalnej grupy osób, która będzie miała zaszczyt oglądania ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich,  w piątek, 27 lipca, w loży zarezerwowanej dla najważniejszych gości z całego świata.

Na temat zaproszenia Karan mówił w wywiadzie: „Gdybyś zapytał mnie kilka dni temu czy zamierzam udać się do Londynu – a to jest prawie mój drugi dom – podczas igrzysk, musiałbym odpowiedzieć, że nie mam szans”. Karan dodaje, że jest podekscytowany i zaszczycony honorem, jaki go spotkał.

Karan Johar oczywiście nie odrzuci możliwości udania się do Londynu i odkłada na dalszy plan obowiązki zawodowe, zaplanowane na następny weekend. Trzeba pamiętać o tym, że w  ostatnich miesiącach Karan jest bardzo zajęty pracą nad filmem „Student Of The Year”, a także programem telewizyjnym, który prowadzi.

Karan Johar dodał, że igrzyska olimpijskie są dla niego wydarzeniem o wielkiej skali, a pamięć o udziale w tym wydarzeniu – nawet jako widz – pozostanie w nim do końca życia. Stwierdził też, że tego widowiska nie mógłby przegapić za nic w świecie.

Karanowi życzymy wszystkiego najlepszego podczas weekendu w Londynie. Czekamy także na jego nowy film, którego premiera zaplanowana została na 19 października 2012 r.Źródło
by: marigold90