PauliAnjaliFy - 2012-06-27 23:46:35

http://desmond.imageshack.us/Himg7/scaled.php?server=7&filename=shahidkapoorv.jpg&res=landing
Shahid Kapoor: “Nigdy nie mówiłem 'nie' współpracy z Kareeną.”


Jeżeli próbujesz z niego zażartować, odpowie Ci ciętą ripostą. To dowodzi tylko temu, że Shahid Kapoor jest jednym z najinteligentniejszych aktorów młodego pokolenia. Szybko reaguje na każdy komentarz, a to jakie wywołuje poruszenie wśród widzów nie jest tajemnicą.
Wiele razy łączono go z takimi aktorkami jak: Priyanka Chopra, Bipasha Basu, Vidya Balan, Nargis Fakhri ... lecz wszelkie próby wyciągnięcia od niego jakichkolwiek informacji na ten temat zostają udaremnione. W tym również Shahid jest mistrzem.

Mówiąc krótko, takiemu mężczyźnie jak Shahid Kapoor nie można nic zarzucić. Bez wątpienia, jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia, a ”Teri Meri Kahaani” Kunala Kohli, może stać się jego przełomowym filmem.

Chociaż to dla nas bardzo dziwne przy tak wielkim talencie, jego kariera nie rozwija się w tak zawrotnym tempie jakby tego oczekiwano.
Ach te wampiry show-biznesu !

Aktor otoczony jest ochroniarzami, więc rozmowa z nim nie przychodzi tak łatwo. Oto fragmenty wypowiedzi aktora:

Jak ponownie współpracowało Ci się z Priyanką Choprą ?
Ilekroć współpracuję z PC zawsze jest to świetna zabawa. Myślę, że to zostało odzwierciedlone w filmie.

Współpracowałeś z Priyanką po Waszym rozstaniu. Czy chciałbyś współpracować ponownie z Kareeną, w jakimś wspólnym projekcie?
Nigdy nie mówiłem "nie" współpracy z nią, jednak nie wiem, czy byłoby to komfortowe dla niej. Mogę mówić tylko za siebie.

Co robiłeś ostatnim razem w czasie wolnym?
(uśmiecha się)Obchodziłem swoje urodziny na Goa.

Opowiedz nam troszeczkę o Twym przyjęciu na Goa.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Źródło
by PauliAnjaliFy