Łucjana - 2012-06-25 20:42:05

http://desmond.imageshack.us/Himg20/scaled.php?server=20&filename=coverpreityzinta600x450.jpg&res=landing
Preity Zinta o Vidyi Balan i rozmiarze zero.


Pomimo tego, że w branży aktorskiej ciągle dokonują się zmiany, to i tak Preity Zinta nadal pozostaje jedną z naszych ulubionych aktorek i osobowości. Jest szczupła, elegancka, nowoczesna i inteligentna.

Dla niej rozmiar zero nie jest koniecznością, ale indywidualnym wyborem każdej kobiety, nie krytykuje ani też nie pochwala tego wyboru, bo każdy ma prawo być takim jaki chce.

Aktorka mówi również ciepło o Vidyi Balan. Preity została zapytana o to co myśli na temat rozmiaru zero i o lekko zaokrąglonej figurze Vidyi.

"Myślę, że jest wspaniałą aktorką. Niby co jest z nią nie tak? Od zawsze panuje reguła - jeden prowadzi a reszta musi za nim podążać. Wybór zawsze należy do Ciebie - jesteś liderem lub podporządkowujesz się innym." - mówi Preity.

Podczas promocji książki "Eat Delete" obecna była również dietetyczka Pooja Makhija.

"Jeżeli istniałby tylko jeden rozmiar, rozmiar zero i dziesięć osób chciałoby go nosić, to co innego. Jednak jeżeli jedna osoba nosi rozmiar dwanaście a ludzie chcą by nosiła rozmiar dziesięć to również inna sprawa." - dodaje.

"Sądzę, że Vidya Balan jest piękna, jest przepiękną, olśniewającą aktorką." - mówi Preity.

Mówiąc dalej o modnym rozmiarze zero, Preity dodaje:

"Bardzo nieładnie jest mówić normalnym osobom 'rozmiar zero jest piękny'. Bycie otyłym również nie jest dobre, ponieważ szkodzi zdrowiu, ale tak naprawdę nie ma jedynego uniwersalnego rozmiaru dla wszystkich ludzi. W tym momencie każdy z nas musiałby odczuwać presję, bo ciągle słyszałby 'stosuj dietę, a będziesz taka olśniewająca jak ona'. Każdy jest sobą i ma prawo wyglądać tak jak chce, a nie tak jak narzucają mu modowe standardy."

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć Preity Zintę w filmie "Ishq in Paris".Źródło
by Łucjana