PauliAnjaliFy - 2012-04-22 19:02:28

Karisma:” DANGEROUS ISHHQ nie jest erotycznym,ale klasycznym thrillerem”


http://img12.imageshack.us/img12/4316/dangerousishqpromorelea.jpg


Już za niecałe trzy tygodnie w kinach będzie można zobaczyć najnowszy film Karismy Kapoor “DANGEROUS ISHHQ” w reżyserii  Vikrama Bhatta. Trójwymiarowa historia miłosna cofa się w czasie do 1498 roku i za pośrednictwem tego powrotu do przeszłości poznajemy charakter i odkrywamy tajemnicę bohatera.

”Vikram napisał historię opartą na własnym doświadczeniu i zasugerował mi nawet poddanie się prawdziwej hipnozie, jednak odmówiłam” - powiedziała Karisma.
”Wierzę, że ludzie, z którymi czujesz się blisko w tym życiu, są tymi, z którymi dzielisz janam janam ka rishta (połączenie na siedem kolejnych żyć). Oni powrócili, aby dopełnić cykl karm, lub stali się twoim aniołem stróżem.”

Aktorka przypomniała również, że wiele z jej kluczowych filmów m.in. “Hum Saath Saath Hain” (1999), „Fiza” (2000), „Zubeida” (2001), „Shakti” (2002)  i „Dangerous Ishhq” (2012) były kręcone w Radżasthanie i czuje się związana z tym miejscem:

” W filmie mówię w językach Marwari, Hindi, Urdu i Pundżabi. Pundżabi było najtrudniejsze, gdyż był używany przez dziewczynę z Lahore przybywającą do Amritsaru w 1947 roku. Jej Pundżabi miał odcień Urdu i lekki akcent.”

 
“DANGEROUS ISHHQ”  został opisany jako thriller erotyczny, jednak Karisma podkreśla, że pomimo obsadzenia naprzeciwko niej kilku młodych aktorów, to nadal jest pełnej klasy, nadnaturalny thriller.
”A ponieważ został nakręcony w 3D, dostarcza niesamowitych przeżyć” - mówi Karisma.

W ostatnim czasie bardzo rzadko można było zobaczyć Karisme na ekranie, ponieważ skupiła się ona na domu i rodzinie.
”Teraz, gdy dzieci są starsze, chcę, żeby wiedziały czym się kiedyś zajmowałam. Pokrótce to zasługa filmów dlatego też, dziś jestem taką, a nie inną osobą.
Wspaniale widzieć Samairę i Kiaana słuchających muzyki z mojego najnowszego filmu.
Niesamowite jest również to, że mogę wrócić “do mojej pierwszej miłości” - centralnej bohaterki w filmie, która cofa się w czasie i wymaga wiele uwagi pod względem wyglądu, dialektu, którym się posługuje czy po prostu jej sposobu bycia.”


”Angelina Jolie to światowa ikona”

Od momentu ukazania wyglądu Karismy w “DANGEROUS ISHHQ”  nie obyło się bez spekulacji na temat tego, że suknia bohaterki jest repliką sukni, której Jolie pojawiła się na tegorocznym rozdaniu Oscarów.
Karisma wzrusza ramionami:

” Robiliśmy zdjęcia na miesiąc przed rozdaniem Oskarów. I podobieństwo do Angeliny, podczas mego wejścia jest niezwykle widoczne. Jednak nie jesteśmy, na tyle podobne by móc uznawać suknię za replikę, a jeśli ludzie porównują nas, wezmę to za komplement. Angelina to światowa ikona i fantastyczna aktorka.”

Aktorka poświęciła również wiele czasu i pracy by otrzymać odpowiednią sylwetkę.

”Dieta, ćwiczenia i bieganie za dziećmi” - uśmiecha się.
”Tak właśnie chciałabym wyglądać nawet, jeśli idę z dziećmi na obiad”


by PauliAnjaliFy
źródło