PauliAnjaliFy - 2012-03-17 14:46:57

Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”
Reżyserka Zoya Akhtar jest zadowolona z uznania dla Zindagi Na Milegi Dobara zdobytego w ciągu ostatnich kwartałów. Twierdzi jednak, że do kręcenia sequelu filmu nie dojdzie tak szybko.

” W chwili obecnej nie mamy żadnych planów, by podjąć się sequelu ZNMD. Nie sądzę, aby robienie go już teraz było dobre. Damy mu kilka lat, po czym wznowimy postacie po pięciu latach” - powiedziała  dziennikarzom w Mumbaju podczas rozdania The FICCI Frames 2012.

Ten wakacyjny film, w którym, w rolach głównych wystąpili Hrithik Roshan, Farhan Akhtar, Abhay Deol, Katrina Kaif  i Kalki Koechlin był hitem i zdobył kilka znaczących nagród.

“Zindagi Na Milegi Dobara” był na pierwszych stronach gazet od samego początku czy to z powodu spekulacji na temat rywalizacji współpracujących gwiazd, czy też sceny pocałunku Hrithika i Katriny. Ponadto nie obyło się bez komentarzy jakoby film był podobny do ”Dil Chahta hai”.

Pomimo wszystko film zdobył dobre recenzje i nagrody. Dlatego późnej ogłoszono, że Zoya i Farhan planują sequel, ale reżyserka postanowiła zdementować tę plotkę.

Pytając reżyserkę czy myśli o podjęciu kolejnego filmu podróżniczego z Katriną Kaif w czołówce Zoya odpowiedziała:

” Nie, nie planuję na razie, żadnego filmu z Katriną.”, ale myśli o wyreżyserowaniu kolejnego filmu, choć nie ma jeszcze napisanego scenariusza ”Zrobię krótki film i dopiero potem rozpocznę pracę nad moim kolejnym filmem.”.


http://bollywoodimg.bollywoodnazar.com/cinema/images/zindagi%20na%20milegi%20dobara.jpg


by PauliAnjaliFy
źródło