Łucjana - 2011-11-07 14:19:32

http://img848.imageshack.us/img848/4787/karishmakapoorhot.jpg
Karisma i Sanjay postanowili dać sobie drug± szansę.


Po dosyć długim okresie rozł±ki, aktorka Karisma Kapoor i jej m±ż Sanjay Kapoor zdecydowali dać sobie drug± szansę. Małżeństwo postanowiło pu¶cić przeszło¶ć w niepamięć i ciężko pracować nad tym, aby wyeliminować zaistniałe różnice. Karisma i Sanjay chc± rozpocz±ć nowe życie małżeńskie z dwojgiem dzieci - Samair± i Kianem. Lolo po rozstaniu z Sanjayem postanowiła wrócić do Bombaju, jednak podczas tegorocznego Diwali, Karisma odzyskała promyk nadziei na odbudowę swojego małżeństwa z biznesmenem z Delhi.

Podczas ¶więta Diwali, Karisma Kapoor miała spędzić cztery lub pięć dni w Delhi w domu Sanjaya.

"Lolo ¶wietnie się bawiła w Delhi. Przebywała w domu Sanjaya przez około cztery, pięć dni. Od dawna nie wygl±dała na tak szczę¶liw±. Pozowała do wspólnych zdjęć z Sanjayem i dziećmi, a nawet kilka z nich wysłała Kareenie, która akurat przebywała w Londynie na odsłonięciu swojej figury woskowej w muzeum Madame Tussauds." - informuje nas Ľródło.

Przypomnijmy, że głównym powodem separacji była nadmierna zażyło¶ć Sanjaya z innymi kobietami. Obecnie jednak biznessmen postanowił wyrzec się starych, złych nawyków i skoncentrować się na swojej rodzinie.
Państwo Kapoor postanowili pu¶cić przeszło¶ć w niepamięć, by żyć nowym, błogim życiem małżeńskim.
Przypomnijmy, że powrót Karismy do aktorstwa, przyniósł jej wiele obiecuj±cych ról. Wkrótce będziemy j± mogli zobaczyć w "Dangerous Ishq" Vikrama Bhatta i  remaku Soham Shah'a "Satte Pe Satta".¬ródło
by Łucjana