Łucjana - 2011-08-26 15:28:25

http://bollyspice.com/wp-content/uploads/2011/07/11jul_shahid-bipz.jpg
Bipasha na kolacji z Shahidem.


Wygląda na to, że zarówno Bipasha Basu jak i Shahid Kapoor w pełni korzystają ze swojego "singlowskiego" życia. Para aktorów została przyłapana na spotkaniu podczas omawiania ich wspólnego filmu. 
Tak więc w sobotni wieczór byli widziani na kolacji wraz z reżyserem Siddharth'em Anand'em i jego drugą połówką Mamtą w kawiarni Bandra.

Bipasha współpracowała już wcześniej z Siddharth'em w "Bachna He Haseeno", jednak dla Shahida Kapoor będzie to pierwszy raz. Oprócz zwykłej, codziennej rozmowy, dyskutowali również o ewentualnym wystąpieniu w filmie.

Jak mówi źródło:

"Bipasha naprawdę lubi Siddhartha, dlatego chciała żeby spotkali się z Shahid'em na nieformalnej kolacji. Wszyscy żartowali i świetnie czuli się w swoim towarzystwie."

Podobno Shahid był bardzo zainteresowany możliwością wystąpienia w romantycznym filmie z Bips. Kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że Sid chciał nakręcić remake filmu "Knight and Day"z Tom'em Cruis'em.
W remaku główne role miały przypaść w udziale Shahidowi i Priyance, jednakże projekt nigdy nie doszedł do skutku.

"Rozmowa nie dotyczyła tylko pracy. Można powiedzieć, że głównym powodem spotkania było przyjacielskie nadrobienie zaległości, a także porozmawianie o wspólnym wystąpieniu w przyszłości." - dodaje źródło.

Shahid i Bipasha występowali razem w "Shikhar" (2005r.) jednak nie grali naprzeciwko siebie.Źródło
by Łucjana