Łucjana - 2011-07-28 11:13:40

http://img593.imageshack.us/img593/3479/d2bkarisma.jpg
Karisma zastąpi Aishwaryę w "Satte Pe Satta" ?


Karisma Kapoor wróciła na dobre do Bollywood. Aktorka poinformowała, że zgodziła się wystąpić w jednym z projektów Vikram'a Bhatt'a pt: "Dangerous Ishq". Wcześniej Pani Kapoor nie oznajmiła publicznie swojego powrotu na ekrany kin.
Obecnie do naszych uszu doszła wiadomość, że Karisma zagra Hemę Malini w remaku "Satte Pe Satta" w reżyserii Soham Shah,  produkcji Snajay'a Dutt'a.

Początkowo rola miała przypaść w udziale Aishwaryi Rai Bachchan, a później Vidyi Balan, jednak gdy obie aktorki odmówiły. Następnie ofertę zaproponowano Karismie Kapoor, aktorka zapoznała się ze skryptem i od razu go polubiła.

Jak mówi źródło:

"Sanjay szuka wyłącznie indyjskiej dziewczyny. Aishwarya odmówiła współpracy nad filmem z powodów prywatnych, mimo to Dutt nadal starał się ją przekonywać. Po współpracy nad 'Lage Raho Munnabhai' Sanjay zbliżył się do Vidyi, jednak aktorka nie była zainteresowana rolą w SPS."

Źródło dodaje:

"Na kilka dni przez rozmową z Vidyą, Dutt spotkał się z Karismą, która w tym czasie jasno dała mu do zrozumienia, że jest zainteresowana wystąpieniem w remaku."

Zobaczymy czy Karisma zaimponuje publiczności w drugiej wersji tego filmu.Źródło
by Łucjana